Labo Print – lider rynku reklamowego w Polsce, znany również w Europie

Labo Print to firma świadcząca usługi na najwyższym, europejskim poziomie. Od wielu lat jesteśmy obecni na rynku i zatrudniamy ekspertów z branży kompleksowych rozwiązań reklamowych. Dysponujemy najnowocześniejszym parkiem maszynowym w Polsce.

Rozwijamy się dla naszych klientów

Cały czas zwiększamy nasze możliwości produkcyjne i polepszamy jakość świadczonych usług. Wielomilionowe inwestycje w zaawansowane technicznie urządzenia i duże stany magazynowe sprawiły, że jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie. Nasz park maszynowy powiększył się o 2 nowe urządzenia. Dział produkcji etykiet zyskał maszynę, która oprócz samego druku, cyfrowo pokrywa etykiety wybranymi uszlachetnieniami. Dodatkowo dział opakowań e-commerce zasiliło ultranowoczesne urządzenie automatyzujące linię produkcyjną w zakresie cięcia miękkich materiałów wielkoformatowych.

Powierzchnia firmy cały czas się zwiększa – aktualnie jest to ponad 8,5 tys. m2. Zatrudniamy załogę liczącą ponad 400 osób. Stawiamy na dobrze dobrany i zgrany zespół oraz na odpowiedzialne podejście do zarządzania produkcją. Możemy poszczycić się tytułem Solidnego Pracodawcy Roku 2021. Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników systematycznie rozwijamy naszą ofertę i wkraczamy na kolejne europejskie rynki.
Od 2015 roku spółka jest notowana na rynku głównym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Mamy na swoim koncie szósty rok z rzędu tytuł Gazeli Biznesu od dziennika Puls Biznesu i szósty rok z rzędu otrzymaliśmy tytuł Diamentu Forbesa.

Tak wiele produktów reklamowych w jednym miejscu

Na początku naszej działalności w ofercie mieliśmy głównie wydruki wielkoformatowe na banerach, folii, płytach oraz na tkaninach. Z czasem portfolio oferowanych przez nas produktów znacząco się poszerzyło. Dziś oprócz wydruków wielkoformatowych klienci mogą również zamówić w Labo Print beachflagi, roll-upy, materiały POS, ścianki reklamowe, opakowania fasonowe i e-commerce, etykiety, papierowe kubki, żagle przeciwsłoneczne, produkty Eco, i anty-COVID oraz litery przestrzenne i systemy reklamowe z podświetleniem LED. Nasi kontrahenci doceniają to, że mogą kupić tak wiele produktów reklamowych w jednym miejscu.

Nasi klienci w Polsce i Europie

Wśród klientów Labo Print są firmy z całej Polski i kilkunastu rynków Europy Zachodniej. Z naszej oferty korzystają głównie agencje reklamowe, domy mediowe, firmy przemysłowe i sklepy internetowe. Codziennie tworzymy najwyższej jakości produkty i akcesoria reklamowe. Realizujemy zamówienia w jak najkrótszym możliwym terminie. Dodatkowo proponujemy fachowe doradztwo. To wszystko sprawia, że liczba zadowolonych klientów cały czas wzrasta, a marka Labo Print jest znana i ceniona w Polsce i Europie.