Labo Print – marka silna w Polsce, rozpoznawalna w Europie…

Wieloletnie doświadczenie w branży, grono najlepszych ekspertów i znakomity park maszynowy, bazujący na nowoczesnych technologiach druku cyfrowego sprawiają, że Labo Print niezmiennie świadczy usługi na najwyższym, europejskim poziomie.
Z roku na rok rosną nasze możliwości produkcyjne i podnosi się jakość świadczonych usług.
350-osób liczy już grono pracowników, park maszynowy to blisko 40 nowoczesnych urządzeń, powierzchnia firmy ciągle się zwiększa, aktualnie liczy ponad pięć tysięcy metrów kwadratowych.
Wielokrotnie udowodniliśmy, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Na co dzień mamy przyjemność pracować przy wielu, bardzo dużych i skomplikowanych projektach, gdzie liczą się nie tylko nasz wysoko zaawansowany park maszynowy
i ogromne możliwości produkcyjne, ale przede wszystkim umiejętności i zaangażowanie ludzi. W tym aspekcie, jesteśmy bezkonkurencyjni, co w połączeniu z kompleksowością usług, plasuje nas w ścisłej Europejskiej czołówce firm z branży.

Od czwartego kwartału 2015 roku Spółka oferuje wyroby z tektury falistej w krótszych seriach.
Między innymi duże opakowania z wykrojnika (formaty max. 3000mm x 2500mm), tace, wieka, owijki (z możliwością wklejania wzmocnień, klapek itp.), a także pudła klapowe czy przekładki docinane pod wymiar.
Na wspomnianych opakowaniach istnieje możliwość nadruku.

Od lutego 2017 roku rozpoczynamy produkcję opakowań z nadrukiem fleksograficznym oraz opakowań i standów laminowanych z nadrukiem offsetowym.

Technologia

Labo Print specjalizuje się w druku opartym o technologię inkjet (druk atramentowy).
Spółka systematycznie unowocześnia i rozbudowuje posiadany park maszynowy, opierając się wyłącznie na najnowszych urządzeniach.
Dzięki temu oferujemy klientom szeroki zakres najwyższej jakości druku w technologiach druku solwentowego, UV, termosublimacyjnego i ekologicznego lateksowego.

Produkty

Labo Print proponuje nadruk na bardzo szerokiej gamie nośników, m.in. papierowych plakatach, winylowych siatkach, banerach, folii okiennej i samochodowej, planszach z pleksi i PCV, tekturze, różnego rodzaju tkaninach.
Drukarnia oferuje również wiele gotowych produktów w zakresie systemów techniki reklamowej wykonanych wraz
z wydrukami odpowiednimi do tych systemów, m.in. flagi plażowe, nośniki ekspozycyjne (roll-up, systemy ram do ekspozycji poliestrów, ścianki itp.) Klienci mają również możliwość zlecania pełnego wachlarza prac wykończeniowych oraz zakupu akcesoriów i produktów dodatkowych do oferowanych materiałów drukowanych.

Klienci

Labo Print dociera do podmiotów zlokalizowanych na terenie całej Polski oraz na kilkunastu rynkach w Europie Zachodniej. Wśród klientów przeważają agencje reklamowe, jednak w portfolio znajduje się również kilka większych podmiotów z innych branż.

Każdego dnia oferujemy wysoką jakość druku i wykończenia prac, krótkie terminy realizacji i profesjonalne doradztwo, dzięki czemu grono naszych zadowolonych klientów ciągle się powiększa, a marka Labo Print jest szeroko rozpoznawalnym i cenionym produktem „made in POLAND”.