Voiles d'ombrage - Labo Print

Żagiel przeciwsłoneczny

Żagle przeciwsłoneczne

odporne na czynniki atmosferyczne

Żagiel przeciwsłoneczny Żagle przeciwsłoneczne
Żagiel przeciwsłoneczny wodoszczelny - Labo Print Żagle wodoszczelne
Żagle spersonalizowane Produkty spersonalizowane
Żagle standardowe Produkty standardowe

Odwiedź nasz sklep www.zaglesloneczne.eu

Idź do sklepu

Dostępne produkty

Żagle przeciwsłoneczne
trójkątne

Żagiel przeciwsłoneczny, który można przymocować do już istniejących elementów. Nie potrzeba dodatkowych słupów czy stelaży do jego zamontowania. Kształt żagla jest lekko zakrzywiony, co zapewnia równomierne naprężenie podczas montażu. Doskonale sprawdzi się w ogródku restauracyjnym, na tarasie lub w ogrodzie.

Żagle przeciwsłoneczne
kwadratowe

Ochrania przed słońcem, nie blokuje przepływu powietrza i dodatkowo jest elegancką dekoracją przestrzeni. Ma prestiżowy i nowoczesny wygląd. Świetnie sprawdzi się: przy komisie samochodowym, w parku rozrywki, na campingu. Można go łatwo przymocować do już istniejących konstrukcji.

Żagle przeciwsłoneczne
prostokątne

Chroni przed słońcem oraz w zależności od wybranego materiału może chronić przed deszczem. Ten rodzaj żagla słonecznego jest ceniony za uniwersalny kształt oraz możliwość dopasowania do wielu miejsc. Świetnie sprawdza się na tarasach, balkonach, basenach czy ogródkach gastronomicznych.

Pasy
rzymskie i altanowe

Pasy rzymskie i pasy altanowe to rozwiązanie stosowane na pergolach, altanach i balkonach. Instaluje się je na belkach poprzecznych konstrukcji. Chronią przed intensywnym słońcem i lekkim deszczem. To rozwiązanie nada każdemu miejscu nowoczesnego i eleganckiego charakteru. Pasy uszyte są z mocnego, impregnowanego materiału.

Zasłony
tarasowe

Zasłony tarasowe świetnie sprawdzą się na werandach, altanach, tarasach czy pergolach. Poprzez ich zasłonięcie doskonale można odgrodzić się od otoczenia. Kurtyna dodatkowo chroni przed deszczem i wiatrem oraz dodatkowo delikatnie zacienia przestrzeń. Dodaje uroku i lekkości konstrukcjom, na których jest zainstalowana.

Rolety rzymskie
tarasowe

Rolety rzymskie to produkt chętnie stosowany na konstrukcjach ogrodowych i tarasowych. Ich dużą zaletą jest możliwość dowolnego zwijania i rozwijania, dzięki czemu dostosowujemy poziom zacienienia zgodnie z naszymi oczekiwaniami i warunkami pogodowymi. Zastosowany materiał ma dodatkowy impregnat, chroniący przed lekkim deszczem.

Żagle
rozsuwane

Żagiel rozsuwany przeciwsłoneczny to doskonałe rozwiązanie na zagospodarowanie miejsca, gdzie można odpocząć w upalne i słoneczne dni. To zadaszenie może być zamykane i otwierane w zależności od aktualnie panujących warunków pogodowych. Jego konstrukcja oparta jest na stalowych linkach, na których zainstalowany jest materiał zacieniający. Tkanina żagla przeciwsłonecznego jest zaimpregnowana, dzięki czemu chroni przed lekkim deszczem.

Osłony
balkonowe

Osłony balkonowe to praktyczne rozwiązanie, które zamontowane na barierkach balkonu zabezpiecza przed wzrokiem nieproszonych osób. Dodatkowo daje zacienienie, chroni przed wiatrem, deszczem i kurzem. Osłony balkonowe można łatwo zamontować oraz zdemontować. Oprócz praktycznych funkcji stanowią też element dekoracyjny przestrzeni. Odpowiednio dobrana grafika może zmienić przestrzeń naszego balkonu i nadać jej niepowtarzalnego charakteru.

Bogaty wybór tkanin, kształtów i zastosowanych rozwiązań żagli przeciwsłonecznych

Oferowane przez nas żagle przeciwsłoneczne różnią się między sobą materiałem, z którego są wykonane, kształtem oraz zastosowanym rozwiązaniem konstrukcyjnym. HDPE to bardzo mocny materiał o gramaturze 285 g/m2, dający 95% zacienienia. Ten materiał jest polecany do żagli, które umieszczone zostaną w przestrzeniach publicznych oraz tam, gdzie zależy nam na jak najlepszym zacienieniu. Z HDPE realizowane są przede wszystkim żagle przeciwsłoneczne trójkątne, kwadratowe i prostokątne.

Premium Decor to bardzo mocny materiał o gramaturze 200g/m². Daje on prawie 100% zacienienie, a jego powierzchnia jest zaimpregnowana, przez co skutecznie ochroni przed deszczem. Standardowe kolory dostępne w naszej ofercie to biały, beżowy, szary, zielony, jesteśmy jednak w stanie wykonać na tym materiale produkty w każdym kolorze i z dowolną grafiką. Tę tkaninę używamy najczęściej do produkcji pasów rzymskich, pasów altanowych, rolet rzymskich tarasowych, żagli rozsuwanych, osłon balkonowych i żagli przeciwsłonecznych trójkątnych, kwadratowych i prostokątnych.

Żagiel mocowany w narożnikach

Żagle przeciwsłoneczne trójkątne, kwadratowe i prostokątne są uniwersalne, praktyczne i dobrze wyglądają. Instaluje się je poprzez montaż ich narożników do już istniejących konstrukcji. Łatwość montażu oraz atrakcyjna cena tej gamy produktów sprawia, że cieszą cię one dużym zainteresowaniem i są dostępne niemal dla każdego. Mogą być stosowane podczas targów, festiwali muzycznych, w centrum SPA, w ogrodzie, na tarasie czy balkonie, na placach zabaw. Żagiel przeciwsłoneczny zainstalowany przy basenie zapewni bezpieczny wypoczynek nad wodą, chroniąc przed intensywnym słońcem. Oprócz produktów prezentowanych w naszej ofercie jesteśmy w stanie zrealizować zlecenia zgodne z oczekiwaniami naszych klientów. Nie ogranicza nas kształt oraz forma montażu. Jesteśmy w stanie zrealizować zamówienie pod potrzeby klienta.

Żagiel przeciwsłoneczny z tkaniny Premium Decor

Kolejnym materiałem używanym przy produkcji żagli przeciwsłonecznych jest Premium Decor. Ten bardzo mocny materiał ma gramaturę 200g/m2. Daje on prawie 100% zacienienia. Jest impregnowany, dlatego też skutecznie ochroni przed deszczem. Kolory, w których występuje to: biały, beżowy, szary, zielony. Premium Decor to materiał, który używamy do produkcji pasów rzymskich. Wspólne spędzanie czasu w ich cieniu to gwarancja niezapomnianych chwil z rodziną i znajomymi. Montaż pasów rzymskich jest łatwy i szybki. Kolejne produkty, które robimy z materiału Premium Decor to: pasy altanowe, rolety rzymskie tarasowe, żagle rozsuwane, osłony balkonowe i żagle przeciwsłoneczne trójkątne, kwadratowe i prostokątne.