O nas

À propos de nous - Imprimerie Labo Print

Nasza firma cały czas obserwuje zamiany zachodzące na rynku, stara się odpowiadać na jego zapotrzebowanie, poszerzając portfolio, inwestując w nowoczesny park maszynowy i nowe rozwiązania.

Naszym celem jest podążanie za trendami rynku reklamy zewnętrznej i rozwiązań promocyjno- reklamowych, dlatego kreujemy nowe koncepcje, które odpowiadają potrzebom naszych Klientów.

Początkowo firma składała się 5 pracowników, jednak z roku na rok nasz zespół się powiększał, grono zadowolonych Klientów rosło, a dziś możemy się pochwalić, że zatrudniamy 450 osób. Nasi specjaliści każdego dnia przyjmują zlecenia, doradzają naszym Klientom w zakresie odpowiedniego doboru materiałów i produktów, przygotowują pliki do druku, odpowiednio je wykańczają i nadają zlecenia do wysyłki.

Dzięki wspólnemu zaangażowaniu całego zespołu, możemy zaoferować Państwu krótkie terminy realizacji połączone z najwyższą jakością dostarczanych materiałów oraz doskonałą jakością wydruków, a to wszystko przy konkurencyjnych cenach.
Nasz asortyment jest cały czas poszerzany o nowe produkty. Dostarczamy naszym Klientom banery, roll-upy, beachflagi, ścianki reklamowe, namioty, ramy aluminiowe, POS, tekstylia, folie, papiery, płyty, dekoracje, siedziska, reklamę świetlną, etykiety, kubki papierowe, żagle przeciwsłoneczne, opakowania fasonowe i e-commerce, materiały ekologiczne oraz produkty anty-COVID.
Oprócz standardowej oferty realizujemy również personalizowane produkty, które są opracowywane we współpracy z naszymi Klientami.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z działem sprzedaży, gdzie można złożyć zamówienie oraz uzyskać dodatkowe informacje na temat produktów.
tel.: +48 502 300 185
e-mail: [email protected]

Nasza firma od 2015 roku jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, wcześniej na rynku New Connect.
Więcej informacji na temat firmy znaleźć można w zakładkach: „Aktualności” oraz „Relacje Inwestorskie”. Jesteśmy dostępni na platformach Facebook oraz LinkedIn.