O nas

Początkowo znani jako drukarnia wielkoformatowa, dziś jesteśmy wiodącą marką w branży reklamowej, cenioną w całej Europie.

Pierwotną ofertę wydruków wielkoformatowych na popularnych nośnikach, takich jak siatki i banery, wzbogaciły akcesoria reklamowe, materiały POS, opakowania fasonowe, kartony klapowe, standy i displaye, etykiety cyfrowe, papierowe kubki oraz litery przestrzenne
z podświetleniem LED. Słowem… jedno miejsce, tak wiele możliwości.

Szeroki wachlarz oferowanych usług oraz odpowiedzialne podejście do zarządzania produkcją, pozwalają na zapewnienie stabilności zatrudnienia zespołu najlepszych specjalistów. Obecnie ponad 350 pracowników czuwa nad tym, by każdy z etapów produkcji spełniał wygórowane standardy, co przekłada się na satysfakcję obecnych Klientów i stale rosnące grono nowych.

Stałe inwestycje w park maszynowy oraz wysokie stany magazynowe, umożliwiają nam realizację zleceń, których nie może się podjąć konkurencja. Wyróżnia nas połączenie krótkich terminów z zachowaniem najwyższej jakości usług.

Od 2015 roku Labo Print jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i możemy poszczycić się stałym, rokrocznym wzrostem przychodów, co przekłada się na pełną transparentność i stabilny rozwój na rynku.

Dziękujemy, że jesteście z nami.


Zespół Labo Print