Zadbaj o odpowiednią ekspozycję swojej marki podczas imprez plenerowych. Sprawdź jak przygotować się do eventów z naszymi produktami.

Wiosna to jedna z najpiękniejszych pór roku, kiedy przyroda budzi się do życia po długiej przerwie, dni stają się dłuższe, a temperatura zaczyna rosnąć. Ten czas to okres, gdy w wielu miejscach organizuje się różnego rodzaju plenerowe eventy, które przyciągają turystów i mieszkańców. Takie wydarzenia integrują przede wszystkim ludzi, chętnych do spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu. To również świetna okazja na promowanie marki, produktów czy usług związanych z prowadzeniem biznesu. Wykorzystując do tego spersonalizowaną reklamę na produktach takich jak: leżaki, beachflagi, namioty reklamowe, poszycia na barierki, girlandy, parasole barowe oraz plażowe, każda firma może w łatwy sposób przyciągnąć uwagę klientów i zapewnić pozytywny odbiór swojej działalności.

Wprowadzenie spersonalizowanych produktów na plenerowe eventy to doskonały pomysł na podkreślenie odpowiedniego klimatu wydarzenia. Wiosenny nastrój umilą na pewno leżaki z kolorowym nadrukiem lub logo firmy, które sprawdzą się nie tylko jako atrakcyjne miejsce do relaksu i odpoczynku, ale będą także ciekawym nośnikiem do promocji firmy. Są one również bardzo praktycznym rozwiązaniem, gdyż można je łatwo złożyć i przenieść w inne miejsce. Leżaki z nadrukiem mogą być używane w różnych okolicznościach: na plaży, jak i na festiwalach muzycznych, targach czy piknikach firmowych. Są umieszczane zazwyczaj w centralnym punkcie eventu, dlatego logo firmy znajdujące się na leżaku, staje się widoczne i łatwo zapada w pamięć.

Kolejnym elementem, który może okazać się wsparciem dla polepszenia wizerunku przedsiębiorstwa są beachflagi reklamowe. To produkt dostępny w różnych kształtach i rozmiarach. Flagi z nadrukiem logo firmy przyciągną uwagę potencjalnych klientów, stanowiąc doskonałe narzędzie marketingowe. Duży rozmiar flag reklamowych sprawia, że ta forma promocji jest widoczna z daleka i łatwo ją zapamiętać. Beachflagi dzięki swojej uniwersalności mogą być stosowane podczas różnych wydarzeń (np. festiwali, targów, koncertów, festynów czy pikników), przez firmy z dowolnej branży bez względu na charakter działalności.

Podczas wydarzeń plenerowych uczestnicy mogą napotkać na problemy związane z opadami atmosferycznymi lub nadmierną ekspozycją na słońce. W tych sytuacjach, doskonałą ochroną mogą okazać się namioty reklamowe, które oprócz ww. funkcji, są świetnym sposobem na zwrócenie uwagi na firmę i przyciągnięcie potencjalnych klientów. Namioty reklamowe dostępne są w różnych rozmiarach, a ich złożenie i transport pozwala na swobodne przemieszczanie się na różne eventy. Dzięki dużej przestrzeni reklamowej jaką dysponują, są idealnym nośnikiem promocyjnym, jednocześnie będąc praktycznym elementem ochronnym podczas różnego rodzaju wydarzeń.

Innym produktem dającym wytchnienie od słońca i deszczu są parasole reklamowe. Stanowią one ważny element dobrego eventu plenerowego, szczególnie w strefie gastronomicznej. Zazwyczaj w takim obszarze znajdują się właśnie parasole barowe z nadrukiem, które są bardzo atrakcyjnym nośnikiem reklamowym. Nadruk na nich możliwy jest na całej powierzchni czaszy w pełnej kolorystyce barwnej, dzięki czemu bardzo dobrze eksponują markę. Podobnym elementem, nieodzownym w biwakowaniu i odpoczynku jest parasol plażowy z nadrukiem, idealny nie tylko na eventy, ale także na urlop i wakacje. Oba parasole są bardzo wytrzymałe oraz odporne na trudne warunki atmosferyczne. Zapewniają one komfortowy wypoczynek, równocześnie skutecznie wpływając na promocję.

Bezpieczeństwo imprez masowych jest kluczową kwestią w trakcie ich trwania. Użycie barierek ochronnych do wyznaczania stref, do których nie mają dostępu osoby nieupoważnione jest powszechnie stosowaną metodą. Skuteczną formą promocji jest stosowanie na barierkach poszyć z materiałów (np. baner frontlight, materiały tekstylne z grupy outdoor) na których można wydrukować i umieścić logo, hasło reklamowe, grafikę, zdjęcia lub inne informacje o firmie. Poszycia lub banery z nadrukiem na barierki ochronne są tanim i często wybieranym rozwiązaniem na skuteczną reklamę, które jednocześnie zapewniają bezpieczeństwo przestrzeni imprezy.

Chcąc podkreślić wyjątkowy klimat imprezy warto również zadbać o dekoracje, które stworzą pozytywną atmosferę. Jedną z ciekawszych w zastosowaniu dekoracji są girlandy reklamowe z nadrukiem. Są to ozdobne i kolorowe elementy (w trzech kształtach: trójkąt, prostokąt, proporczyk), które można umieścić na ścianach, barierkach, drzewach oraz innych elementach otoczenia. Warto również zwrócić uwagę na ekologiczny element zastosowania tych produktów – girlandy reklamowe są wielokrotnego użytku – można je prać w przypadku zabrudzenia. Mają bardzo atrakcyjny wygląd, który przyciąga wzrok, co pozwala na zwrócenie uwagi potencjalnych klientów na produkt lub usługę, którą oferuje firma.

Plenerowe eventy to doskonała okazja do spędzania wolnego czasu w gronie rodziny lub przyjaciół. To również idealne warunki dla reklamy produktów i usług w nieszablonowy sposób. Korzystając z takich nośników reklamowych z nadrukiem jak: leżaki, beachflagi, namioty reklamowe, poszycia na barierki, girlandy, parasole barowe oraz plażowe możesz być pewny, że niezwykłe chwile spędzone na evencie będą dobrze kojarzyły się z daną marką. Wiosna to niezwykły czas do zaoferowania klientom czegoś świeżego, umożliwiającego wyróżnienie się firmie na rynku.

Właśnie dlatego warto skorzystać z tej okazji i odkryć nowe możliwości jakie daje wiosenna oferta eventowa!