W biznesie żadna forma kontaktu z klientem nie jest tak skuteczna, jak spotkanie twarzą w twarz. Stoisko targowe czy promocyjne to bardzo ważny element kampanii wizerunkowej każdej firmy.

Nowoczesne, wyróżniające się spośród innych, profesjonalnie zaprojektowane stoisko odpowiednio podkreślające ekspozycję towarów, to najlepsza wizytówka każdej firmy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oraz kontrahentów biznesowych, prezentujemy zupełnie nową linią produktową EXPO. Całość oferty przygotowana została z myślą o wystawcach targowych, organizatorach promocji czy eventów.

W ofercie znaleźć można aż trzy linie produktowe, dopasowane do najbardziej popularnych przestrzeni ekspozycyjnych: stoiska promocyjne, stosika targowe oraz systemy podwieszane. Przygotowane konstrukcje łączone są za pomocą magnesów bądź klucza imbusowego. Takie rozwiązanie sprawia, że rozstawienie stoiska, a następnie korzystanie z niego staje się łatwe i przyjemne. Wszystkie systemy zostały przygotowane z myślą o wielokrotnym użytku, a większość z nich nadaje się do transportu samochodem osobowym.

Równocześnie zdajemy sobie sprawę, że przedsiębiorcy mają różne potrzeby. Oprócz samych systemów, oferujemy również kompleksowe wyposażenie stoisk. Dla osób szukających niestandardowych rozwiązań, przygotowaliśmy specjalną ofertę projektów indywidualnych wykonywanych na zamówienie.