Poczyniliśmy znaczące inwestycje w rozwój i nasz park maszynowy wzbogacił się o dwa nowoczesne urządzenia, pierwsze tego typu w Polsce.

Dzięki poczynionym zakupom, wyraźnie postawiliśmy na rozwój dwóch segmentów – etykiet cyfrowych oraz opakowań e-commerce i produktów z tektury. Pierwsze z urządzeń – Konica-Minolta, które zasiliło dział produkcji etykiet to maszyna, która z niezwykłą precyzją i co ważne – cyfrowo – pokrywa etykiety wybranymi typami uszlachetnień. Złocenie, srebrzenie, lakier wybiórczy, folia z efektem 2D i 3D, a to wszystko w technologii roll to roll.

Wspomniane możliwości w połączeniu z najwyższej jakości ploterem drukującym oraz laserem tnącym w jednej linii, tworzą bardzo wydajną i najbardziej nowoczesną linię produkcyjną etykiet cyfrowych w kraju. Dzięki technologii LED, niskiemu zużyciu energii i minimalnych stratach materiałowych, zakupione przez nas urządzenie jest zdecydowanie PRO-ekologiczne.

Drugim urządzeniem, o które wzbogacił się nasz park maszynowy, rozstawionym na ponad 100m² powierzchni, jest ultranowoczesna, pierwsza tego typu maszyna w Polsce – ZUND BHS150! Maszyna jest ostatnim elementem linii produkcyjnej do produkcji opakowań z tektury, która zautomatyzuje cały proces w zakresie cięcia tektury czy innych, miękkich materiałów wielkoformatowych, jak choćby polipropylen czy spienione PVC. Dodatkowo, dzięki dwóm systemom tnącym oraz dwóm ruchomym trawersom, cięcie materiałów będzie znacząco szybsze, a podaż i następnie odbiór prac, będą się odbywać w pełni automatycznie. Dzięki tak skonfigurowanym urządzeniom w jednej linii produkcyjnej, znacząco zyskamy na wydajności w tym obszarze, co przełoży się bezpośrednio na jeszcze większy komfort naszych klientów i dostępność produktów z tektury.