Z ogromną przyjemnością informujemy, że firma Labo Print została oficjalnie certyfikowana zgodnie z międzynarodowym standardem jakości ISO 9001:2015. Uzyskanie certyfikatu to dowód na to, że nasze procesy produkcyjne i zarządcze spełniają najwyższe międzynarodowe standardy.

Certyfikat ISO 9001:2015 potwierdza niezwykłą dbałość o każdy szczegół i konsekwentność w dostarczaniu produktów najwyższej jakości. Certyfikat ISO 9001:2015 to dla nas ważny krok naprzód, ale przede wszystkim to dowód na nasze nieustanne dążenie do doskonałości.

Co to oznacza dla naszych Klientów?

  1. Gwarancję, że nasze produkty mają najwyższą jakość oraz spełniają najbardziej rygorystyczne standardy międzynarodowe.
  2. Większą pewność w realizowanych zleceniach i zgodność produktów z zamówieniem dzięki uprawnionym procesom zarządzania i przepływu informacji.
  3. Wzmocnioną przewidywalność dostaw i zaopatrzenia w produkty, z uwagi na realizowanie zleceń zgodnie z ustalonymi standardami.

Z niecierpliwością czekamy na współpracę i kolejne wspólne projekty. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt – jesteśmy do dyspozycji.

Zespół Labo Print

Certyfikat jakości ISO 9001:2015